Ankara'nın denize açılan kapısıyız!

Ankara Yelken Kulübü, 7'den 70'e denize ve yelkene gönül vermiş herkesin tutkularını paylaşabildikleri sosyal ve faal bir Kulüptür. Denizle ve yelkenle yeni tanışanlar, kendi tekneleriyle denize açılma hayali kuranlar, ailesiyle çıkacağı bir tekne tatili arzulayanlar, trofe takipçisi yarışçı ve maceracılar, nezih ortamlarda kaliteli zaman geçirip sosyalleşmek isteyenler... AYK çatısı altında herkese göre bir şey var!

Her zamankinden daha dinamik bir AYK sizleri bekliyor! Amatör denizciliği birlikte öğrenmeye, kurullarımızda görev alıp birlikte yeni başarılara imza atmaya, ekiplerimize katılıp birlikte yelken açmaya var mısınız?

AYK'lı olmak ayrıcalıktır!

Ankara Yelken Kulübü, denize ve özellikle de yelkenciliğe meraklı herkese kapısı açık bir spor kulübüdür. Bununla birlikte Kulüp'e üye olmayı arzu edenlerin Kulüp Tüzüğü'nü okumuş, Kulüp misyon, vizyon ve değerlerini benimsemeye hazır ve yine Kulüp çalışmalarında gönüllü görev almaya istekli kişiler olmaları bizleri ayrıca memnun eder.

Üyelik koşulları ve ilgili formalite Kulüp Tüzüğü'nün 5. maddesinde açıkça belirtilmiştir. Üyelik giriş ödentisi ve yıllık aidat ödemelerinizi VAKIFBANK Çukurambar Şubesi nezdinde "Ankara Yelken Kulubü" adına açılmış bulunan TR88 0001 5001 5800 7312 7631 74 numaralı hesaba yapabilirsiniz.

Gerekli formalite tamamlandıktan sonra başvurunuz en kısa sürede değerlendirmeye alınır. Konu hakkında ayrıntı bilgi ve sürecin takibi için Üyelik Kurulu'nda görevli gönüllü kaptanlarımız sizlere her zaman yardımcı olacaklardır. Sizleri de en kısa sürede aramızda görmek dileğiyle...