Ankara'nın denize açılan kapısıyız!

Ankara Yelken Kulübü, 7'den 70'e denize ve yelkene gönül vermiş herkesin tutkularını paylaşabildikleri sosyal ve faal bir Kulüptür. Denizle ve yelkenle yeni tanışanlar, kendi tekneleriyle denize açılma hayali kuranlar, ailesiyle çıkacağı bir tekne tatili arzulayanlar, trofe takipçisi yarışçı ve maceracılar, nezih ortamlarda kaliteli zaman geçirip sosyalleşmek isteyenler... AYK çatısı altında herkese göre bir şey var!

Her zamankinden daha dinamik bir AYK sizleri bekliyor! Amatör denizciliği birlikte öğrenmeye, kurullarımızda görev alıp birlikte yeni başarılara imza atmaya, ekiplerimize katılıp birlikte yelken açmaya var mısınız?

Üyelik başvurusu için neler gerekli?

  1. Kulüp Sekreterliğinden temin edeceğiniz üyelik formu(1)
  2. 3 adet vesikalık fotoğraf
  3. 1 nüsha kimlik fotokopisi
  4. Kayıt ücretinin(2) ve 1 yıllık üyelik aidatının(3) Kulüp banka hesabına(4) yatırıldığını gösterir dekont

Yukarıdaki belgeleri Ankara Yelken Kulübü Sekreterliğine eksiksiz ulaştırdığınızda başvurunuz en kısa sürede değerlendirmeye alınacaktır. Sizleri de en kısa sürede aramızda görmek dileğiyle...

1 Kayıt formunun eksiksiz ve hatasız doldurulmuş olması önemlidir. Yardıma ihtiyacınız olursa Kulüp Sekreterliğimizi aramaktan çekinmeyiniz.
2 Kayıt ücreti, tüm üyelerden bir defaya mahsus olarak alınmakta olup, 2020 yılı itibariyle 500 TL'dir.
3 2020 yılı üye aidatı 200 TL'dir.
4 Ödemelerinizi Ankara Yelken Kulubünün Türkiye İş Bankası TR25 0006 4000 0014 3630 0026 70 numaralı hesabına yapınız.

Geçmiş yıllara ait aidat borcu olan üyelerimiz de, mevcut borçlarını Kulüp Sekreterliğinden öğrenerek aynı hesaba yatırabilirler.