Ankara'nın denize açılan kapısıyız!

Ankara Yelken Kulübü, 7'den 70'e denize ve yelkene gönül vermiş herkesin tutkularını paylaşabildikleri sosyal ve faal bir Kulüptür. Denizle ve yelkenle yeni tanışanlar, kendi tekneleriyle denize açılma hayali kuranlar, ailesiyle çıkacağı bir tekne tatili arzulayanlar, trofe takipçisi yarışçı ve maceracılar, nezih ortamlarda kaliteli zaman geçirip sosyalleşmek isteyenler... AYK çatısı altında herkese göre bir şey var!

Her zamankinden daha dinamik bir AYK sizleri bekliyor! Amatör denizciliği birlikte öğrenmeye, kurullarımızda görev alıp birlikte yeni başarılara imza atmaya, ekiplerimize katılıp birlikte yelken açmaya var mısınız?

AYK'lı olmak ayrıcalıktır!

Ankara Yelken Kulübü, denize ve özellikle de yelkenciliğe meraklı herkese kapısı açık bir spor kulübüdür. Bununla birlikte Kulüp'e üye olmayı arzu edenlerin Kulüp misyon, vizyon ve değerlerini benimsemeye hazır ve yine Kulüp çalışmalarında gönüllü görev almaya istekli kişiler olmaları bizleri ayrıca memnun eder.

2022 yılı için belirlenmiş olan yıllık üyelik aidatımız 350 TL.'dir. Üyelik başvurusunda tek sefere mahsus olmak üzere ayrıca 850 TL. bağış talep ediyor ve tercihen en az bir Kulüp üyesini de referans göstermenizi rica ediyoruz. Bunun dışındaki formalite, size temin edeceğimiz üyelik formunu doldurarak, 1 nüsha kimlik fotokopisi ve 3 adet vesikalık fotoğrafınız ile birlikte teslim etmenizden ibarettir.

Gerekli formalite tamamlandıktan sonra başvurunuz en kısa sürede değerlendirmeye alınır. Konu hakkında ayrıntı bilgi ve sürecin takibi için Üyelik Kurulu'nda görevli gönüllü kaptanlarımız sizlere her zaman yardımcı olacaklardır. Sizleri de en kısa sürede aramızda görmek dileğiyle...

Ödemelerinizi Ankara Yelken Kulubü'nün VAKIFBANK Çukurambar Şubesi TR88 0001 5001 5800 7312 7631 74 numaralı hesabına yapabilirsiniz.